Doplnění pozvánky oddílu KAJKY na duben 2012

 

Všechny cesty vedou do (polabských) bažin v sobotu 21. dubna (807.)

Na četná přání nejmenovaných Kajek se mění čas srazu na 8:15 hodin, tedy o celých 3 600 vteřin později, než bylo uvedeno původně. Ostatní pokyny zveřejněné v Kajčím křiku 4/2012 zůstávají v platnosti.

 

Povltavskou stezkou v úterý 1. května (808.)

Další jarní výprava povede podél Vltavy, kromě vody uvidíme slunné stráně, na kterých by mohly kvést třeba hlaváčky. Sraz je v úterý 1. května v 8:35 hodin na nádraží, návrat na stejné místo v 17:04, v případě neplánovaného zdržení pak v 18:04 hodin. S sebou obvyklé vybavení na jednodenní výpravy, Openkartu (kdo má, jinak průkazku prokazující věk) a 100 Kč na jízdné (bude se hradit dle skutečných nákladů).

 

Hledáme dospělého pomocníka

Protože ne všechny (starší) Kajky mohou soutěžit 26. až 27. května na středočeském kole Zlatého listu (tedy doma), hledáme dospělého, který by je doprovodil na západočeské kolo v sobotu 19. května. Proběhne někde mezi Berounem a Rokycany poblíž trati, pokyny bychom měli včas dostat. Zájemci, hlaste se Jirkovi.

 

 

Děkujeme všem Kajkám a blízkým oddílovým spolupracovníkům, kdo pomohli při úklidové brigádě v zeleni u Jenečka (Laďce, Báře, Katce, Pavle, Tereze K. a její kamarádce a mamince, Vítkovi a jeho rodičům). Sebraný odpad je již z místa odvezen.

 

 

 

Popis: Popis: Popis: Popis: image025

Kajčí křik – zpravodaj oddílu mladých ochránců přírody KAJKY HOSTIVICE

18. ročník – 230. číslo, vychází 19. dubna 2012

Za nepodepsané příspěvky plně ručí svou klávesnicí Jirka

Kajčí křik na internetu: http://www.kajky.cz/kajcikrik